Kancelaria Adwokacka
Adwokat Piotr Gładki
Porady prawne
Kancelaria Adwokacka
Kontakt

Cennik

Ceny za świadczone usługi prawne, ustalane są indywidualnie w trakcie rozmowy z z klientem i kształtują się w zależności od charakteru sprawy i nakładu pracy. Każdy z naszych klientów przed zleceniem sprawy uzyskuje dokładną informację o wszelkich kosztach.

Kancelaria stosuje następujące podstawowe sposoby ustalania wynagradzanie za świadczone usługi:
  • kwotowy – stosowany zazwyczaj w przypadku klientów indywidualnych, a polegający na uzgodnieniu na wstępie określonej z góry sumy za daną usługę,
  • godzinowy – wysokość wynagrodzenie zależna jest od czasu pracy. Sposób ten stosowany jest w przypadku gdy nie jest możliwe określenie z góry zakresu świadczonych usług.
Ponadto w wyjątkowych przypadkach kancelaria, w zamian za niższe wynagrodzenie podstawowe pobiera dodatkowe wynagrodzenie tzw. premie za sukces.

Wynagrodzenie Kancelarii płatne jest z góry. Możliwość rozłożenia wynagrodzenie na raty, przy czym pierwsza rata płatna jest w wysokości 30% ustalonego wynagrodzenia.

Szczegółowe informacje na temat wysokości kosztów usług można uzyskać telefonicznie pod numerem: 0 502 388 296 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: biuro@adwokat-gladki.pl

Copyright 2017 by Piotr Gładki. Wszelkie prawa zastrzeżone.